This website uses cookies to improve your experience.
Member Area / Login

Welcome Guest.
Login and join our Community.

Go to login
Perníčkova recenze Madmonq®
Nov, 01, 2018

Jak jsem poznal Madmonq

Je tomu skoro rok, co znám doplněk stravy Madmonq. Bylo to dřív, než jsem vůbec narazil na Necroraisers. Pověděl mi o tom kamarád, Tomáš. Hodně hrál hry a nějak se k němu tyhle tablety dostaly. Říkal jak je to strašně super, že se mu po tom líp hraje, atp. Prostě tomu dělal reklamu, která mi přišla fakt přehnaná. Tak jsem mu pověděl, jaké je to placebo a nesmysl. Hold už jsem takový kritik a rejpal. Hodně lidí mně takhle zná.

Nicméně, ukecal mě ať to zkusím, donesl vzorek zdarma s tím, že to placebo fakt není. Protože jsem se podíval na složení: kofein + extrakty z rostlin, bylo mi jasné, že bych to neměl testovat večer.

No, co myslíte. Skončilo u tohoto:

Pokud nejste paranoidní, teď už víte, že jsem si nakonec Madmonq koupil ještě dřív, než jsem poznal NR. J

 

 

Jak na mě Madmonq funguje?

Jednoduše řečeno, je to kofeinová bomba.         

Jsem zvyklý být vzhůru do 3 do rána, ale pokud mám potom brzy ráno fungovat, moc to nejde.

Vyzkoušel jsem proto Madmonq při mé práci, když jsem se dostal do této situace s nedostatkem spánku.

Musím říct, že na několik hodin jsem vůbec nepociťoval únavu, práce šla lépe od ruky (či spíše od hlavy).

Zde byl opravdu znatelný rozdíl. Kolega to viděl, zkusil a koupil si Madmonq taky.

 

Kola a kafe k tomu

I tak mám rád pořád sladké nápoje s obsahem kofeinu – hlavně coca colu kvůli její originální chuti. Stejně tak rád piju kávu.

Ale obzvláště kafe v práci je hodně náročné na žaludek – z kávovaru leze silná káva, je třeba jí hodně ředit.

Je taky třeba říct, že je mi už 28. A při mé specifické vegetariánské snídani (tj. káva + cigarety) mi právě to silné kafe na lačný žaludek nedělalo vůbec dobře. Odebral jsem tedy kávu z ranního menu a pokud opravdu potřebuju nabudit k duševnímu výkonu, dám si radši Madmonq. Ten je také třeba zapít větším množství vody (což byste koneckonců měli dělat i s kolou a kafem).

Madmonq vs. energetické nápoje

Poměrně málokdo ví, jak se energetické nápoje (hlavně značka RedBull) dostala na evropské trhy. Zkrátím to. Šlo o „náhodu“, kdy se evropan potkal s občanem Thajska, který našemu evropanovi ukázal levný nápoj pro thajské dělníky, kteří ho pili, aby vydrželi dlouhé směny a náročné pracovní podmínky. Kombinace tohoto produktu a skvělého promyšleného marketingu z laciného pití jeden z nejdražších, ale přesto nejkupovanějších nealko nápojů. Pokud mi ten příběh nevěříte, tady máte zdroj:

https://www.stream.cz/slavne-znacky/10013863-red-bull-thajsky-zivotavudic-na-ceste-k-nejoblibenejsimu-napoji-sveta

Pokud jste aspoň trochu skrblíci, tak si spočítáte, že používat madmonq jako doplněk stravy je levnější než pít redbull. Navíc, nemusíte pít tolik cukru. Já teda skrblík moc nejsem, ale energetickým nápojům jsem nikdy neholdoval. A když už jsem se dozvěděl story výše, je to pro mě další důvod to nechlastat.

Trocha mého cenového rejpalství

Pokud vám už ale dojde, že defacto používáte kofeinovou tabletu, zjistíte, že i tak je Madmonq relativně drahý. Resp. dají se sehnat i levnější kofeinové tablety. Dal jsem si tu práci a spočítal jsem, kolik miligramů kofeinu dostanete za 1 korunu u Madmonq, ale taky v lékárně. Vyšlo to následovně.

Za 1 Kč u Madmonq dostanete 10,93 mg kofeinu.

Za 1 Kč u doktora maxe, tablety Kofex, dostanete  48,78 mg kofeinu.

Je ale nutno dodat, že tohle srovnání není úplně fér. Tablety Kofex totiž obsahují jen kofein. 40 mg vyrobeného chemickou reakcí, 10mg extrahovaného z Guarany.

Madmonq obsahuje mnohem více složek (obr. níže), které podporují zdravou funkci těla a mozku a to je podle mě z valné části příčinou cenového rozdílu. Také mé subjektivně hodnocené vnímání čilosti je lepší, když si dám madmonq, než tabletu Kofex.

Závěrem

Tak jak jest na webu Madmonq psáno, je i pravdou. Jde o skvělý doplněk stravy pro hráče počítačových her. Nemusíme si nic nalhávat, hodně z hráčů se nestravuje nejlépe (a koneckonců já sám miluju smažené) a tím pádem je fajn vitamíny a další užitečné látky doplnit aspoň takto. Pokud přitom potřebujete zlepšit duševní výkon, neznám lepší volbu. 

Celkovo teda hodnotím Madmonq 9/10 :)

 

Last News
Necroraisers vítají Dota 2 tým
Téměř rok působení NR Academy týmů
Interview s novým partnerom OvaChamp
Rozhovor s majiteľom organizácie známym pod nickom Psyxtrox
Perníčkova recenze Madmonq®
Rozhovor s Perníčkom. Zástupcom organizácie NecroRaisers
Rozhovor s Nuffym. Supportom našej League of Legends sekcie
Rozhovor s Mayhom. Leaderom našej Fortnite sekcie
Rozhovor s Jouhanom. Strelcom našej PUBG sekcie
Livestreams