This website uses cookies to improve your experience.
Member Area / Login

Welcome Guest.
Login and join our Community.

Go to login
Interview s novým partnerom OvaChamp
Mar, 16, 2019

 

Dnes sme si pro vás pripravili rozhovor s našim novým partnerom Ostrava Championship. Naše pozváni na rozhovor přijal hlavní organizátor Lukáš Stařičný.

 

Ahoj Lukáši, mohl by jsi nám představit projekt Ostrava Championship a plány na tento rok?

Projekt Ostrava Championship je mistrovství Ostravy v pc hrách. Koná se ve 4 hrách. Konkrétne v CSGO, LoLko, Starcraft 2 a HearthStone. Naše historie a tedy i historie projektu Ostrava Championship se začíná psát od 21.12.2015, kdy byl tento projekt zveřejněn na jednom z našich turnajů. Ovšem samotná historie se začíná psát až počátkem roku 2016, mohli bychom to datovat na 1.1.2016.V roce 2015, ještě před tímto projektem, jsme organizovali několik turnajů a to především ve hrách League of Legends a Counter Strike: Global offensive, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký turnaj. Začínali jsme s 10 pc. Tehdy nám bylo řečeno, že se to nedá. Pro nás to byla velká výzva. Na 1. turnaj se nám prihlásilo 6 teamu. Postupem času se to nabalovalo a je to teď o mnoho větší a my doufáme, že to bude v budoucnu ještě lepší. Ostrava Championship se koná v herně Black Lotus a majitel herny Black Lotus Richard Bednařík s nami úzce spolupracuje i jako admin hry HeathStone.

 

 

 

Minulý rok jste byli zařazení do nejlepší organizaci/event roku. Jak ste dopadli a co jste si z toho vzali?

Velmi nás to potěšilo, že jsme si získali důvěru lidí v naši práci. Počítali jsme, že skončíme na 5.místě ale nakonec jsme skončili na 4.místě, co nás velmi potěšilo. Vzhledem ke konkurenci ako je MČR, hitpoint masters, ForGames a MSR to byl hodně dobrý výsledek. Podařilo se nám našim eventem, který je v dost menším měřítku, prorazit mezi „větší hráče“.  

 

Jak vidíte budoucnost?

Rok 2019 najdete na našich stránkách. Na rok 2020 je našim cílem se přesunout do větších prostor z herny. Či už jen grandfinále a nebo i menší turnaje. Zatím je to v jednání a záleží na partnerech, jestli nás podpoří. Avšak odhodláni a energii na to máme. Je to náš sen aby jsme něco udělali pořádného v Ostravě.

 

 

Plánujete přidávat i další hry?

Chceme, ale tento rok se budeme snažit soustředit hlavně na CSGO, LoLko, Starcraft 2 a HearthStone. Na rok 2020 se budeme snažit sehnat další počítače a upgradovat staré počítače. Určitě bychom chtěli zorganizovat turnaj v R6S, protože jsme to slíbili hráčům, jako a i turnaje v Dota 2. Chtěli bychom zorganizovat turnaje i v battle royale hrách (Fortnite, PUBG, Apex) ale na to nám 20 – 30 pc bohužel nestačí.

 

Přemýšleli jste i nad mobilními hrami?

Ano, ale bohužel nemáme pro ně ceny takové hodnoty aby jsme hráče motivovali se turnajů zúčastnit.

 

Ďakujem za rozhovor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Last News
NR vítají PS4 Apex team
Necroraisers vítají Dota 2 tým
Téměř rok působení NR Academy týmů
Interview s novým partnerom OvaChamp
Rozhovor s majiteľom organizácie známym pod nickom Psyxtrox
Perníčkova recenze Madmonq®
Rozhovor s Perníčkom. Zástupcom organizácie NecroRaisers
Rozhovor s Nuffym. Supportom našej League of Legends sekcie
Rozhovor s Mayhom. Leaderom našej Fortnite sekcie
Rozhovor s Jouhanom. Strelcom našej PUBG sekcie
Livestreams