This website uses cookies to improve your experience.
Member Area / Login

Welcome Guest.
Login and join our Community.

Go to login
Interview s novým partnerom OvaChamp
Mar, 16, 2019

 

Dnes sme si pro vás pripravili rozhovor s našim novým partnerom Ostrava Championship. Naše pozváni na rozhovor přijal hlavní organizátor Lukáš Stařičný.

 

Ahoj Lukáši, mohl by jsi nám představit projekt Ostrava Championship a plány na tento rok?

Projekt Ostrava Championship je mistrovství Ostravy v pc hrách. Koná se ve 4 hrách. Konkrétne v CSGO, LoLko, Starcraft 2 a HearthStone. Naše historie a tedy i historie projektu Ostrava Championship se začíná psát od 21.12.2015, kdy byl tento projekt zveřejněn na jednom z našich turnajů. Ovšem samotná historie se začíná psát až počátkem roku 2016, mohli bychom to datovat na 1.1.2016.V roce 2015, ještě před tímto projektem, jsme organizovali několik turnajů a to především ve hrách League of Legends a Counter Strike: Global offensive, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký turnaj. Začínali jsme s 10 pc. Tehdy nám bylo řečeno, že se to nedá. Pro nás to byla velká výzva. Na 1. turnaj se nám prihlásilo 6 teamu. Postupem času se to nabalovalo a je to teď o mnoho větší a my doufáme, že to bude v budoucnu ještě lepší. Ostrava Championship se koná v herně Black Lotus a majitel herny Black Lotus Richard Bednařík s nami úzce spolupracuje i jako admin hry HeathStone.

 

 

 

Minulý rok jste byli zařazení do nejlepší organizaci/event roku. Jak ste dopadli a co jste si z toho vzali?

Velmi nás to potěšilo, že jsme si získali důvěru lidí v naši práci. Počítali jsme, že skončíme na 5.místě ale nakonec jsme skončili na 4.místě, co nás velmi potěšilo. Vzhledem ke konkurenci ako je MČR, hitpoint masters, ForGames a MSR to byl hodně dobrý výsledek. Podařilo se nám našim eventem, který je v dost menším měřítku, prorazit mezi „větší hráče“.  

 

Jak vidíte budoucnost?

Rok 2019 najdete na našich stránkách. Na rok 2020 je našim cílem se přesunout do větších prostor z herny. Či už jen grandfinále a nebo i menší turnaje. Zatím je to v jednání a záleží na partnerech, jestli nás podpoří. Avšak odhodláni a energii na to máme. Je to náš sen aby jsme něco udělali pořádného v Ostravě.

 

 

Plánujete přidávat i další hry?

Chceme, ale tento rok se budeme snažit soustředit hlavně na CSGO, LoLko, Starcraft 2 a HearthStone. Na rok 2020 se budeme snažit sehnat další počítače a upgradovat staré počítače. Určitě bychom chtěli zorganizovat turnaj v R6S, protože jsme to slíbili hráčům, jako a i turnaje v Dota 2. Chtěli bychom zorganizovat turnaje i v battle royale hrách (Fortnite, PUBG, Apex) ale na to nám 20 – 30 pc bohužel nestačí.

 

Přemýšleli jste i nad mobilními hrami?

Ano, ale bohužel nemáme pro ně ceny takové hodnoty aby jsme hráče motivovali se turnajů zúčastnit.

 

Ďakujem za rozhovor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Last News
Necroraisers vítají Dota 2 tým
Téměř rok působení NR Academy týmů
Pro fanoušky Rustu
Interview s novým partnerom OvaChamp
Rozhovor s majiteľom organizácie známym pod nickom Psyxtrox
Perníčkova recenze Madmonq®
Rozhovor s Perníčkom. Zástupcom organizácie NecroRaisers
Rozhovor s Nuffym. Supportom našej League of Legends sekcie
Rozhovor s Mayhom. Leaderom našej Fortnite sekcie
Rozhovor s Jouhanom. Strelcom našej PUBG sekcie
Livestreams