This website uses cookies to improve your experience.
Member Area / Login

Welcome Guest.
Login and join our Community.

Go to login
Sponsors
Fadee

Tento obchod je zaměřen na prodej sběratelských předmětů z vašich oblíbených her jako jsou například League of Legends, Counter Strike Global:Offensive, nebo World of Warcraft. Spolu se sběratelskými předměty s herní tématikou tzv. ´´Gaming Merchandise´´ se zde dají pořídit i herní periferie v tomto stylu, převážně se jedná o unikátní herní podložky pod myš a klávesnici, vyráběné pod značkou Fadee.

OvaChamp

– jedná se o projekt, který má pouze jednu jedinou úlohu a to je „Bavit se životem“
– Bavíme se hlavně pomocí organizování a pořádání herních turnajů v počítačových hrách.
– Mezi naše další možnosti patří i vytváření a organizování skupinových akcí, týmových srazů, předváděcích akcí, přenosu internetového vysílání (stream), a spoustu dalšího …
– Našim mateřškým domovem se stal herní klub nacházející se v centru OSTRAVY, který na svých bedrech nese název Black Lotus Gamers.

Jan Drozd software

Jan Drozd software je společnost dlouhodobě poskytující konzultace v oblasti IT bezpečnosti, vývoj software na zakázku, stavbu webů. Prostě jsme takový Váš lidský ajťák, který rozumí Vašim potřebám a pro naprostou většinu z nich umí navrhnout vhodné a efektivní řešení. Naší specialitou je právě bezpečnost a proto mezi naše portfolio patří úspěšný správce hesel, Treek's Password Manager.

Mimo pracovní svět jsme však fanoučsci počítačových her a podporujeme esport jako takový, přejeme si jeho růst a uzákonění v ČR. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli podpořit Necroraisers a pomoci týmům NR na cestě k úspěchu.

Web partnera

Partners